Tasarımlar için gerekli bilgi bir telefon kadar yakın
IMG-LOGO
Kumaş

Bizim Hikayemiz

Sektörde 18. Yıl 2001 Yılında gömleklik kumaş imalatı ile başladığımız ticaret hayatımızda, sürekli kendini yenileyen, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, kendi öz sermayesi ile üretim hacmini genişleterek yılda 8 milyon metre kumaş imal eden ve sürekli hedef yükselten bir firma durumuna gelmiş bulunmaktayız. Bulunduğumuz nokta bir basamak olup, vizyonumuz gereği bu noktanın üzerine çıkmak, yeni kaliteler oluşturup müşteri memnuniyetimizi ve firma adımızı mümkün olan en üst seviyeye taşımak en önemli gayemizdir. Bu yüzden, Bursa’nın köklü ve kaliteli firmaları ile iş ortaklığı yaparak hem bilgimizi ve düşüncelerimizi yeniliyor hem de var olan kalite standartımızı korumayı ve arttırmayı hedefliyoruz.

IMG

Misyonumuz

Doğru ürün, doğru zaman ve doğru fiyat dengesini sunan; kalite, çeşit ve desenleri ile müşterilerinin her türlü taleplerini zamanında karşılayan; çalışma prensipleri ile müşteri ve paydaşlarını mutlu eden; işine ve çalışanlarına sürekli yatırım yapan ve hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda takip edilen bir şirket olmaktır.

Kendi bünyemizde tasarladığımız ürünlerimizi sürekli geliştirmek için özellikle AR-GE departmanımıza önem veren, bu sayede müşterilerimizin taleplerini her zaman karşılayabilen ve hatta onların ticaretlerine yön verebilen bir firmayız. Geliştirdiğimiz yüzlerce desenimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. 28 varyanta kadar çıkan renk seçeneklerimiz ile stoklu çalışarak müşteri memnuniyetimizi daima en üst seviyede tutuyoruz. Kendi imalatımız olan 40 – 1 ipliği boyalı DENİM üretimimiz ile de sektöre getirdiğimiz yeniliklere bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. 2017 itibariyle, Yılda 8.000.000 metre üretiyoruz…

- Aysuda Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
IMG